Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • .

 • .

 • .

 • .

 • .

Projekty i Aranżacje Wnętrz

Projekte und Interior Design/Projects and interior design

Projekty nawierzchni z kostki brukowej

Koncepcje kolorystyczne elewacji, wizualizacje

Licznik Wizyt

00372607
Dzisiaj
Yesterday
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Ogółem
42
262
1276
367313
8792
14914
372607
Your IP: 54.81.178.153
Server Time: 2017-10-19 05:34:01

 

Witam serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Proponuję Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, projektów z kostki brukowej, wizualizacji budynków z koncepcją kolorystyczną elewacji, modernizacją budynków, małą architekturą.

 


 

 

Aranżacje pomieszczeń mieszkalnych: mieszkania, apartamenty, rezydencje, domy jednorodzinne - Projektując wnętrze poszukujemy rozwiązań projektowych umożliwiających uzyskanie jak najlepszego efektu z uwzględnieniem Państwa możliwości. Dobry projekt wnętrza to fachowo połączone piękno, estetyka i styl wraz z funkcjonalnością i praktycznymi potrzebami Inwestora. Każde wnętrze powinno być oryginalne i ciekawe, a przy tym wygodne i praktyczne. Mam więc na celu odpowiedni dobór stylistyki i elementów wyposażenia tak by projekty zapewniały komfort i satysfakcję.

Zamawianie projektów wnętrz on-line szczegółowe informacje znajdują się w zakładce OFERTA

 


 

Aranżacje pomieszczeń użyteczności publicznej:

 restauracje, kawiarnie, kluby, sklepy, biura, zakłady usługowo-handlowe -Projektując wnętrza publiczne i komercyjne staramy się budować ich styl i nastrój poprzez podkreślenie specyfiki miejsca i jego przeznaczenia. Działamy często poprzez element zaskoczenia, wykorzystując niestandardowe formy, odważne kolory bądź intrygujące materiały.
Bo dobrze zaprojektowane wnętrze to nie odpowiednio poustawiane meble, ale klimat w którym będzie można zarówno pracować jak i odpoczywać.

 


 

Koncepcja architektoniczna nawierzchni z kostki brukowej.       Charakter i kolorystyka nawierzchni powinny podkreślać elementy budynku pod względem charakteru, elewacji, ogrodzenia itp. Tylko jeśli poszczególne elementy współgrają ze sobą, można liczyć na dobre efekty, a rezultaty będą cieszyć przez wiele lat.
Przestrzeń wokół domu powinna być nie tylko estetyczna, ale jednocześnie funkcjonalna. Nawierzchnia z kostki brukowej, oprócz spełniania funkcji typowo dekoracyjnej, której zadaniem jest podkreślanie stylu i charakteru zarówno domu oraz jego otoczenia, powinna być przede wszystkim praktyczna.
Harmonijne podzielenie poszczególnych części ogrodu, stworzenie efektownych krętych alejek, wyodrębnienie niewielkiej przestrzeni zacisznych zakątków, czy ciekawie zagospodarowanie większych powierzchni takich, jak podjazdy i dziedzińce są niewątpliwym atutem każdej posesji.

 


 

Elewacje , koncepcje kolorystyczne, wizualizacje
budynków.

Wykończenie ścian zewnętrznych elewacji to ostatni element budowy domu.
O tym, czy będzie efektowna i trwała, zadecydują dobrze dobrane materiały.Sposobów wykończenia ścian zewnętrznych jest wiele, ale efekt końcowy zależy od umiejętnego połączenia materiałów, struktur, i kolorów, tak aby piękną elewacją własnego domu cieszyć się przez lata.

 


 

Pierwsza realizacja

Pierwsza realizacja

   Ogrodzenie - to wizytówka domu. Koncepcję ogrodzenia warto mieć już na etapie projektowania domu. To, czy ogrodzenie jest wysokie czy niskie, szczelne czy ażurowe, dyskretne czy ozdobne, ma wpływ na charakter całej posesji. Spójny układ powstanie jednak dopiero wtedy, gdy powiążemy je kompozycyjnie z architekturą budynku, użyjemy odpowiednich materiałów, nadamy odpowiedni kształt i kolor. Takie potraktowanie posesji to sygnał, że nasz dom zaczyna się już na jej skraju.

 


 

Oferta

 Projekt aranżacji wnętrza zawiera:

 • koncepcje w formie wizualizacji fotorealistycznej- rysunki wykonawcze ułożenia podłóg, wyliczenia płytek ceramicznych,
 • widoki ścian - dobór kolorystyki, detale wykończeniowe,
 • projekt oświetlenia - rozmieszczenie źródeł światła,
 • projekt sufitów,
 • projekt elementów architektonicznych (np. stal nierdzewna, balustrady, kominki itp.),
 • projekt mebli - rysunki wykonawcze,
 • dobór materiałów, oraz wskazanie miejsca ich zakupu,
 • kolorystyka, dobór tapet, tynków itp.

 

Jak zamawiać e-Projekt ?

Zamawiając projekt należy przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. informacje niezbędne do wykonania projektu tj:

rzut - rysunek w widoku z góry projektowanego pomieszczenia z wymiarami ścian, otworów drzwiowych, otworów okiennych, wysokości, rozmieszczenie i wymiary grzejników, zaznaczenie wentylacji , zwymiarowane rozmieszczenie
instalacji elektrycznej i hydraulicznej (punkty elektryczne i hydrauliczne mierzymy zawsze do ich osi).

Projekt prezentowany jest w formie wizualizacji fotorealistycznej i rzutów np. sufity podwieszane z punktami świetlnymi, zapisanych w formacie JPG lub PDF.

 Każdy e-Projekt powstaje na indywidualne zamówienie, jest niepowtarzalny i po zakupie nie będzie powielany.


 

Projekt stylistyki nawierzchni z kostki brukowej

Koncepcje kolorystyczne elewacje, wizualizacje

Kontakt

PROJEKTY I ARANŻACJE WNĘTRZ

33-100 Tarnów

+48 600838354

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.